Opinie

Jesteś zadowolony lub masz uwagi ? Pomóż nam się doskonalić. Dodaj swoją opinię.

Panel

Rated 5 out of 5
3 maja 2021

Bardzo fajny, dizajnerski panel. Miałem mały problem z aplikacją ale wszystko działa jak należy. Bardzo dobry kontakt. Jeden mały minus to czas oczekiwania. Trochę to trwało ale warto było czekać. Polecam.

Stanisław

deflektor 2 kW.

Rated 5 out of 5
23 marca 2021

Zakupiłem deflektor do wędzarni z grzałką 2kW. Solidnie zrobiony. Praktycznie niczym nie różni się od tych z allegro po za ceną, jest tańszy:).

Rysiek

Panel sterowania wedzarnią.

Rated 5 out of 5
23 marca 2021

Bardzo dobre, fachowo wykonane sterowanie. Najważniejsze, że mogłem liczyć na podpowiedzi i doradztwo. Gość nie naciąga, a proponuje najkorzystniejsze rozwiązania. Na każdym kroku otrzymywałem zdjęcia z postępów realizacji i prostą, czytelną nawet dla kompletnego laika, jakim bez wątpienia jestem, instrukcję przyłączeniową. Mogę z czystym sumieniem polecić tak sprzęt jak i wykonawcę.

Roman

panel sterujący

Rated 5 out of 5
17 lutego 2021

Wczoraj dotarły dwa zamówione panele sterujące, dziś już podpięte i odpalone.. Pełna profeska.. Ponieważ trochę bawię się kabelkami, nie chodzi mi tylko o efekt wizualny ale całe okablowanie i połączenia. Warte wydanych pieniędzy choć może najtańsze na świecie nie były :)..

Dominik

Wedzarnia ogrodowa 600l

Rated 5 out of 5
15 lutego 2021

Super kontakt i doradztwo, ogólnie mega sprzęt. Wędzenie w tej wędzarni to czysta przyjemność. Żałuję, że nie wybrałem opcji z dwoma sterownikami. Błyskawicznie się rozgrzewa i świetnie trzyma temperaturę. Pochłania około 1kWh na godzinę wędzenia. P O L E C A M!!!

Paweł